Sukcesy wystawowe

Dotychczas dogi z przydomkiem MOLOSEUM zdobyły nast.tytuły:
* NAJLEPSZA HODOWLA(wszystkich kolorów) II miejsce/13-Klubowa Łódź 2014
* NAJLEPSZA HODOWLA(wszystkich kolorów) -III miejsce Europejska Wystawa Dogów Niemieckich Eu.D.D.C.-Łódź 2012
* NAJLEPSZA GRUPA HODOWLA Dogów Niemieckich Czarnych i Arlekinów'2011-Łódź 2011
* NAJLEPSZA GRUPA HODOWLA Dogów Niemieckich Czarnych i Arlekinów'2007 
* Najlepsza Grupa Hodowlana-II miejsce-Łódź '2005
* Najlepsza Grupa Hodowlana-II miejsce-Łódź '2004 
* III Najlepsza Grupa Hodowlana-Warszawa 2011
* Najlepszy Reproduktor II miejsce-Łódź 2010
* Najlepszy Reproduktor II miejsce-Łódź 2009
* Najlepsza Para Wystawy Klubowej III miejsce/14-Łódż'2014
* Najlepsza Para Wystawy Klubowej-Łódż'2010
* Najlepsza Para Wystawy Klubowej-Łódź'2004
*  2x Interchampion
* 25x Champion Polski
* Champion Finlandii
* Champion Kanady
* 2xChampion Rosji
* 4x Champion Ukrainy
* Champion Mołdawii
* Champion Łotwy
* Champion Węgier
* Champion Serbii
* Champion Bułgarii
* Champion Bałkanów
* 3xChampion Litwy
* Champion Indii
 * Champion RKF
* 22x Młodzieżowy Champion Polski
* Młodzieżowy Champion Meksyku
* Młodzieżowy Champion Austrii
* Młodzieżowy Champion Węgier
* Młodzieżowy Champion Rosji
* Młodzieżowy Champion Mołdawii
* 2xMłodzieżowy Champion Ukrainy
* Młodzieżowy Champion Estonii
*4x Młodzieżowy Champion Litwy
* Młodzieżowy Champion Czech
* Młodzieżowy Champion Słowacji
* Młodzieżowy Champion Chorwacji
* Vice Młodzieżowy Zwycięzca Świata-Bratysława'2009
* CAC(kl.Ch.)-Europejska Wystawa Budapeszt'2008
* Vice Młodzieżowy Zwycięzca Świata-Poznań'2006
* Młodzieżowy Zwyc.Europy Środkowej i Wschodniej 2007,
* Młodzieżowy Zwyc.Polski 2007
* vice Zwyc.Europy Śr.i Wsch.2007,vice Zwyc.Pl.2007
* BALTIC WINNER 2011
* JUNIOR BALTIC WINNER 2011
* EAST WINNER 2011(BOB)Presov 2011
* Młodzieżowy Zwycięzca Zagrzebia (BOB Junior)-Zagrzeb'2010
* Bundesjugendsieger Austrii 2009
* Zwycięzca Łotwy 2008
* Zwycięzca Polski-Poznań2014
* Zwycięzca Polski(BOB)-Poznań2003
* Młodzieżowy Zwycięzca Polski (Najlepszy Junior)-Poznań'2003
* Zwycięzca EuDDC'2012-Łódź
* Młodzieżowy Zwycięzca EuDDC'2011-Moritzburg,Niemcy
* dosk.II/12,Res.CAC(kl.Ch.)-Europejska Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich Eu.D.D.C(Zvole nad Pernstejnem,Czechy'2009)
*  Zwycięzca Młodzieży Europejskiego Klubu Doga Eu.D.D.C+
Młodzieżowy Klubowy Zwycięzca Roku+BiS Junior II miejsce-Łódź'2003
* Światowy Zwycięzca Klubu 2012-Anif 2012
* Zwycięzca Klubu Litwy 2015
* 2x Młodzieżowy Zwycięzca Wystawy Klubowej,Best Junior,BIS Junior III-Łódź'2014
* Zwycięzca Wystawy Klubowej,BOB,BIS III-Łódź'2014
* Młodzieżowy Zwycięzca Klubu'2011-Łódź 2011
* Młodzieżowy Zwycięzca Klubu'2011+Best Junior+BIS Junior II-Łódź 2011
* BIS Honor III-Łódź 2011
* Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Czech'2011+Best of Junior+BOB
* Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy+Najlepszy Junior+BIS Junior II+BOB+BIS II-Druskienniki'2011
* Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Chorwacji 2010
* Zwycięzca Klubu-Łódź 2010
* Zwycięzca Klubu Młodzieży Austrii,BiS Junior III miejsce-Tulln 2009
* Zwycięzca Klubu Młodzieży,Najlepszy Junior,BiS Junior III miejsce-Łódź 2009
* Zwycięzca Klubu Młodzieży-Łódź 2009
* Zwycięzca Klubu-Łódź 2009
* Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Czech,CAJC(Zvole nad Pernstejnem,Czechy'2009)
* Zwycięzca Klubu Słowacji,CAC-Topolcianky'2008
* Młodzieżowy Zwycięzca Klubu'08,Najlepszy Junior,Bis Junior III-'Łódź'2008
* Klubowy Zwycięzca Roku 2007
* Klubowy Młodzieżowy Zwycięzca Roku 2007,BiS Junior
* BiS Szczeniąt Wyst.Klubowej-Łódź'2007
* Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Czech,CAJC-Brno'2007
* Młodzieżowy Zwycięzca Klubu-Łódź'2006
* Młodzieżowy Zwycięzca Klubu,Najlepszy Junior Suka,BIS Junior-Łódź'2001
* ÖDK Danube Trophy Junior Winner 2011,BIS Junior II'2011
* Best in Show -Specjalistyczna Wystawa( Nikolaev,Ukraina')
* 2xBest in Show -Krivoy Rog Ukraina'2013
* Best in Show -Specjalistyczna Wystawa Dogów Niemieckich'2014 (Ukraina)
* Best in Show -Specjalistyczna Wystawa Dogów Niemieckich (Kherson,Ukraina)
* BIS Puppy-Zbraslav u Brna'2011-Klubowa Wystawa
* BIS Puppy III-Druskienniki'2011-Klubowa Wystawa
* BIS Puppy III-Danube Trophy des Österreichischen Doggenklubs'2011
* II/BIS Szczeniąt Klubu Molosa-Timisoara(RO)'2009
* BIS BABY III miejsce-Slavonski Brod(Chorwacja)'2010
* BIS Szczeniąt- III miejsce-IHA Oberwart'2010
Warszawa'2011
* BiS Junior -III miejsce-Krosno'2006
* 3xBOG - I miejsce-Radom'2008,Krivoy Rog Ukraina'2013
* 2xBOG -II miejsce-Rzeszów'2007,Kielce'2010
* 2xBOG -III miejsce-Kielce'2005,Przemyśl'2007
* 3xBOG - IV miejsce-Warszawa'2011,Krosno'2014,Leszno'2014
* 3x Best Winner Bitch+ Best of Opposite Sex+ punkt do championatu USA
* Reserve Winner Bitch (USA)
* 2xGrand Champion of Ukraine
* Super Grand Champion of Ukraine
* 2xBest of the Best of Breed (Ukraina)
* Cruft's kwalif'2009,2x2010,2012,2x2015
* Derby winner-Komaron 2014
* CAJC,Derby winner,BOB-MVP Nitra,SK 2011
* II miejsce w Rankingu Wystawowym 2011 - kl.Młodzieży Czarnych i Arlekinów-UROCZA PANNA Moloseum - 181 pkt.
* I miejsce w Rankingu Wystawowym 2011 - Najlepsze Szczenię Dog Niemiecki 2011-UROCZA PANNA Moloseum - 405 pkt.
* I miejsce w Rankingu Wystawowym 2011 - Najlepszy Młody Dog Niemiecki 2011-THEO Moloseum- 1112 pkt.
* I miejsce w Rankingu Wystawowym 2011 - Najlepszy Dog Niemiecki 2011-MARCELLO Moloseum- 1014 pkt.
* I miejsce w Rankingu Wystawowym 2010 - Najlepszy Dog Niemiecki 2010-MARCELLO Moloseum-984 pkt.
* II miejsce w Rankingu Wystawowym 2008 kl. Dorosłych Psów Czarnych i Arlekinów DAMARIO Moloseum - 679 pkt
* I miejsce w Rankingu Wystawowym 2009 kl. Młodzieży Czarnych i Arlekinów MARCELLO Moloseum- 726 pkt.
* 289x CWC/CAC
*10xRes.CAC
* 4xVDH
* 6xJVDH
* 2xBAF
* 2xRes.VDH
* 2xRes.JVDH
* 57x CACIB
* 45x Res.CACIB
* 71x Najlepszy Dorosły Pies w Rasie/Zwycięzca
* 75x Najlepsza Dorosła Suka w Rasie/Zwycięzca
* 10xZwycięzca Płci Przeciwnej-BOS
* 130x BOB
* 6xZwycięzca Klubu
* 15x Zwycięzca Klubu Młodzieży
* 140x Zwyc. Młodzieży/CAJC
* 2xR.CAJC
* 75x Najlepszy Junior w Rasie
* 34x Najlepsze Szczenię
* 14x Najlepsze Baby