great dane kennel MOLOSEUM


POTOMSTWO YURIYA MOLOSEUM-CHAMPIONY I ZWYCIĘZCY WYSTAW:

Sharemar Aloha
 BIS Puppy

* * *
Sharemar Angus Young
WO I,BOB Baby
* * *
Sharemar Apple
3xCAC,2xCACIB,2xHFGY,BOS,4xBOB,Res.CAC(Wystawa Œwiatowa-Salzburg 2012),
Cruft's kwalif,3xHPJ,Best Junior,BIS Puppy III,6xWO I
wł.Lengyel Gabriella,hod.Sharemar

* * *
IZART Obrowska Tradycja
Młodzieżowy Champion Polski,Młodzieżowy Zwycięzca Polski'2010,4xZwyc.Mł,
2xNajlepszy Junior,
2
xWO,Naj.Szczenię
wł.Marek Michalski,Margonin
* * *
IBI Obrowska Tradycja
Champion Polski,Młodzieżowy Champion Polski,3xCWC,2xRes.CACIB,Zwycięzca,
3xZwyc.Mł,3xNajlepszy Junior
wł.Hanna Faluta,hod.OBROWSKA TRADYCJA
* * *
IDEA Obrowska Tradycja
Champion Polski,Młodzieżowy Champion Polski,Młodzieżowy Zwycięzca Polski'2010,

3xCWC,CACIB,3xZwycięzca,BOB,3xZwyc.Mł,2xNajlepszy Junior
wł.Hanna Faluta,hod.OBROWSKA TRADYCJA
* * *
IRA Obrowska Tradycja
Młodzieżowy Champion Polski,3xCWC,Res.CACIB,Zwycięzca,3xZwyc.Mł,
2xNajlepszy Junior w Rasie,BOB,3
xWO,2xNaj.Szczenię
wł.Agnieszka Janiszewska,Gdańsk
* * *
CALIMBRA Platinum
Młodzieżowy Champion Polski,3xCWC,4xZwycięzca,5xBOB,
4xZwyc.Mł-Najlepszy Junior w Rasie,
2xWO,Naj.Szczenię
wł.Marta Strzelecka,hod.PLATINUM

* * *

CENTEA Platinum

CWC,Zwycięzca,2xZwyc.Mł-Najlepszy Junior w Rasie,2xBOB
wł.Natalia Mielczarek,Kraków
* * *

AMADEUS Elegance Dog
Champion Słowacji,Zwycięzca Klubu Słowacji (Topolcianky2010),5xCAC,2xres.CAC,res.CACIB,CAJC
wł.
Štefan Halkovič,hod.ELEGANCE DOG,Słowacja
* * *

ASCHLEY Elegance Dog
2xCAC
wł.
Štefan Halkovič,hod.ELEGANCE DOG,Słowacja
* * *
INZAGHI La Componella FCI.
Champion Ukrainy,2xCWC(Polska),2xCAC,2xCACIB(Ukraina),CAC(Litwa),3xZwycięzca,WO,Best Puppy
HD A/A (brak dysplazji biodrowej)
ED 0/0 (brak dysplazji łokciowej)
EKG, Echo, Holter - w normie
Reproduktor,ojciec miotu L-"La Componella"
wł.Marta Kozica,hod.LA COMPONELLA FCI
* * *

IMAGINATION La Componella FCI.
Champion Polski,Champion Ukrainy,Młodzieżowy Champion Polski,,Młodzieżowy Zwycięzca Klubu-Najlepszy Junior,2x  Zwycięzca,3xCWC,2xr.CACIB(Ukraina),3xCAC(Słowacja),2xCAC(Ukraina),2xBOB,4xZwyc.Mł,3xNajlepszy Junior w Rasie
Najlepsza Suka Hodowlana II miejsce (Wyst.Klubowa ŁódŸ 2011)
HD A/A (brak dysplazji biodrowej)
ED 0/0 (brak dysplazji łokciowej)
EKG, Echo, Holter - w normie
wł.Marta Kozica,hod.LA COMPONELLA FCI
* * *
HOLLY Moloseum FCI.
Champion Polski,Młodzieżowy Champion Polski,Młodzieżowy Zwycięzca Klubu'08-Najlepszy Junior,Bis Junior III,
Zwycięzca Klubu Słowacji-
3xCWC/CAC,Res.CACIB,3xNDSwR,2xBOB,
4
xZwyc.Młodzieży,3xNajlepszy Junior,(Cruft's kwalif.)
wł.Marta Strzelecka,hod.PLATINUM

* * *
EVIL ANGEL Giant's Causeway
Champion Polski,3xCWC,3xZwycięzca
Reproduktor,ojciec miotu w hodowli
"Z Gangu Błękitnych"
wł.Monika Szymoniak,Wrocław
* * *

Aktualizacja:31.12.2012

<<powrót