great dane kennel MOLOSEUM

* * * 
SUKCESY WYSTAWOWE'2014 >>

* * * 

SUKCESY WYSTAWOWE'2013 >>

* * * 

SUKCESY WYSTAWOWE'2012 >>

* * * 

SUKCESY WYSTAWOWE'2011 >>

* * *

SUKCESY WYSTAWOWE'2010 >>

* * *

SUKCESY WYSTAWOWE'2009 >>

* * * 

SUKCESY WYSTAWOWE'2008 >>

* * * 

SUKCESY WYSTAWOWE'2007 >>

* * * 

SUKCESY WYSTAWOWE'2006 >>

* * * 

SUKCESY WYSTAWOWE'2005 >>

* * * 

SUKCESY WYSTAWOWE'2004 >>
* * * 
SUKCESY WYSTAWOWE'2003 >>
* * * 
SUKCESY WYSTAWOWE'2002-2001 >>
* * * 
Dotychczas dogi z przydomkiem MOLOSEUM zdobyły nast.tytuły:
* NAJLEPSZA HODOWLA -III miejsce Europejska Wystawa Dogów Niemieckich Eu.D.D.C.-Łódź 2012
* NAJLEPSZA GRUPA HODOWLA Dogów Niemieckich Czarnych i Arlekinów'2011-Łódź 2011
* NAJLEPSZA GRUPA HODOWLA Dogów Niemieckich Czarnych i Arlekinów'2007  
* Najlepsza Grupa Hodowlana-II miejsce-Łódź '2005
* Najlepsza Grupa Hodowlana-II miejsce-Łódź '2004  
* III Najlepsza Grupa Hodowlana-Warszawa 2011
* Najlepszy Reproduktor II miejsce-Łódź 2010
* Najlepszy Reproduktor II miejsce-Łódź 2009
* Najlepsza Para Wystawy Klubowej-Łódż'2010
* Najlepsza Para Wystawy Klubowej-Łódź'2004
*  2x Interchampion
* 23x Champion Polski
* Champion Finlandii
* Champion Kanady
* 2xChampion Rosji
* 4x Champion Ukrainy
* Champion Mołdawii
* Champion Łotwy
* Champion Węgier
* Champion Serbii
* Champion Bułgarii
* Champion Bałkanów
* 2xChampion Litwy
* Champion Indii
 * Champion RKF
* 16x Młodzieżowy Champion Polski
* Młodzieżowy Champion Austrii
* Młodzieżowy Champion Węgier
* Młodzieżowy Champion Rosji
* Młodzieżowy Champion Mołdawii
* 2xMłodzieżowy Champion Ukrainy
* Młodzieżowy Champion Estonii
*4x Młodzieżowy Champion Litwy
* Młodzieżowy Champion Czech
* Młodzieżowy Champion Słowacji
*
Młodzieżowy Champion Chorwacji
* Vice Młodzieżowy Zwycięzca Świata-Bratysława'2009
*
CAC(kl.Ch.)
-Europejska Wystawa Budapeszt'2008
* Vice Młodzieżowy Zwycięzca Świata-Poznań'2006

* Młodzieżowy Zwyc.Europy Środkowej i Wschodniej 2007,
* Młodzieżowy Zwyc.Polski 2007
* vice Zwyc.Europy Śr.i Wsch.2007,vice Zwyc.Pl.2007
*
BALTIC WINNER 2011
* JUNIOR BALTIC WINNER 2011
*
EAST WINNER 2011(BOB)Presov 2011
* Młodzieżowy Zwycięzca Zagrzebia (BOB Junior)
-Zagrzeb'2010
* Bundesjugendsieger Austrii 2009

* Zwycięzca Łotwy 2008
* Zwycięzca Polski(BOB)-Poznań2003
* Młodzieżowy Zwycięzca Polski (Najlepszy Junior)-Poznań'2003
* Zwycięzca EuDDC'2012-Łódź
*
Młodzieżowy Zwycięzca EuDDC'2011-Moritzburg,Niemcy
*
dosk.II/12,Res.CAC(kl.Ch.)-Europejska Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich Eu.D.D.C(Zvole nad Pernstejnem,Czechy'2009)
Zwycięzca Młodzieży Europejskiego Klubu Doga Eu.D.D.C+
Młodzieżowy Klubowy Zwycięzca Roku+BiS Junior II
miejsce-Łódź'2003
Światowy Zwycięzca Klubu 2012-Anif 2012
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu'2011-Łódź 2011
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu'2011+Best Junior+BIS Junior II-Łódź 2011
BIS Honor III-Łódź 2011
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Czech'2011+Best of Junior+BOB
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy+Najlepszy Junior+BIS Junior II+BOB+BIS II-Druskienniki'2011
*
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Chorwacji 2010
* Zwycięzca Klubu-Łódź 2010
* Zwycięzca Klubu Młodzieży Austrii,BiS Junior III miejsce-Tulln 2009
* Zwycięzca Klubu Młodzieży,Najlepszy Junior,BiS Junior III miejsce-Łódź 2009
* Zwycięzca Klubu Młodzieży-Łódź 2009
* Zwycięzca Klubu-Łódź 2009
*
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Czech,CAJC(Zvole nad Pernstejnem,Czechy'2009)
* Zwycięzca Klubu Słowacji,CAC-Topolcianky'2008
*
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu'08,Najlepszy Junior,Bis Junior III-'Łódź'2008
* Klubowy Zwycięzca Roku 2007
* Klubowy Młodzieżowy Zwycięzca Roku 2007,BiS Junior
* BiS Szczeniąt Wyst.Klubowej-Łódź'2007
* Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Czech,CAJC-Brno'2007
* Młodzieżowy Zwycięzca Klubu-Łódź'2006
* Młodzieżowy Zwycięzca Klubu,Najlepszy Junior Suka,BIS Junior-Łódź'2001
*
ÖDK Danube Trophy Junior Winner 2011,BIS Junior II'2011
* Best in Show -Specjalistyczna Wystawa( Nikolaev,Ukraina')
*
2xBest in Show -Krivoy Rog Ukraina'2013
* Best in Show -Specjalistyczna Wystawa Dogów Niemieckich (Kherson,Ukraina)
* BIS Puppy-Zbraslav u Brna'2011-Klubowa Wystawa
* BIS Puppy III-Druskienniki'2011-Klubowa Wystawa
*
BIS Puppy III-Danube Trophy des Österreichischen Doggenklubs'2011
*
II/BIS Szczeniąt Klubu Molosa-Timisoara(RO)'2009
* BIS BABY III miejsce-Slavonski Brod(Chorwacja)'2010
* BIS Szczeniąt- III miejsce-IHA Oberwart'2010
Warszawa'2011
* BiS Junior -III miejsce-Krosno'2006
* 3xBOG - I miejsce-Radom'2008,Krivoy Rog Ukraina'2013
* 2xBOG -II miejsce-Rzeszów'2007,Kielce'2010

* 2xBOG -III miejsce-Kielce'2005,Przemyśl'2007
* BOG - IV miejsce-Warszawa'2011

* 3x
Best Winner Bitch+ Best of Opposite Sex+ punkt do championatu USA
* Reserve Winner Bitch (USA)
* Grandchampion of Ukraine
* 2xBest of the Best of Breed (Ukraina)
*
Cruft's kwalif'2009,2x2010,2012
* CAJC,
Derby winner,BOB-MVP Nitra,SK 2011
*
II miejsce w Rankingu Wystawowym 2011 - kl.Młodzieży Czarnych i Arlekinów-UROCZA PANNA Moloseum - 181 pkt.
*
I miejsce w Rankingu Wystawowym 2011 - Najlepsze Szczenię Dog Niemiecki 2011-UROCZA PANNA Moloseum - 405 pkt.
*
I miejsce w Rankingu Wystawowym 2011 - Najlepszy Młody Dog Niemiecki 2011-THEO Moloseum- 1112 pkt.
*
I miejsce w Rankingu Wystawowym 2011 - Najlepszy Dog Niemiecki 2011-MARCELLO Moloseum- 1014 pkt.
*
I miejsce w Rankingu Wystawowym 2010 - Najlepszy Dog Niemiecki 2010-MARCELLO Moloseum-984 pkt.
*
II miejsce w Rankingu Wystawowym 2008 kl. Dorosłych Psów Czarnych i Arlekinów DAMARIO Moloseum - 679 pkt
*
I miejsce w Rankingu Wystawowym 2009 kl. Młodzieży Czarnych i Arlekinów MARCELLO Moloseum- 726 pkt.
* 254x CWC/CAC
*10xRes.CAC
* 4xVDH
* 6xJVDH
* 2xBAF
* 2xRes.VDH
* 2xRes.JVDH
* 47x CACIB
* 41x Res.CACIB
* 68x Najlepszy Pies w Rasie/Zwycięzca
* 67x Najlepsza Suka w Rasie/Zwycięzca
* 100x BOB
* 5xZwycięzca Klubu
* 15x Zwycięzca Klubu Młodzieży
* 116x Zwyc. Młodzieży/CAJC
*2xR.CAJC

* 62x Najlepszy Junior w Rasie
* 33x Najlepsze Szczenię
* 12x Najlepsze Baby

* * * 

aktualizacja:06.04.2014