great dane kennel MOLOSEUM

Sukcesy wystawowe'2008
* * *
10.11.2008
Poznań-Międzynarodowa Wystawa
DAMARIO Moloseum-CWC
(zakończył Championat Polski)
wł.Halina Rosa-Hermanson,Tworóg

* * *
26.10.08
Seinäjoki-Międzynarodowa Wystawa, sędzia:Zoran Brankovich (Serbia)
         XANADU Moloseum -CACIB,BOS
wł.Kaarina Aeschlimann,Helsinki,Finlandia 

* * *
12.10.2008
Topolcianky,Słowacja-Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich,sędzia:Hartmann Gyorgy (H)
YURIY Moloseum-dosk.III
FELICITA Moloseum-dosk.II,Res.CAC
HOLLY Moloseum-Zwycięzca Klubu Słowacji,CAC
wł.Marta Strzelecka,hod.PLATINUM

VERICA-C Jag-Sza-Wybitnie Obiecująca

* * *

Warszawa-Wystawa Krajowa,sędzia:A.Szutkiewicz
kl.pośr.
FARINELLI Moloseum-dosk.I
wł.Iza i Darek Zamachowscy,Jabłonna
kl.szczeniąt

LOULOU Moloseum-Wybitnie Obiecująca I,Najlepsze Szczenię
wł.Jaskłowska Aleksandra,Legionowo
* * *
04.10.2008
Budapeszt-Europejska Wystawa,sędzia: M.Neugel(CH)
kl. championów czarne:
YURIY Moloseum-CAC
kl.championów arl.
ANGELO Moloseum-dosk.II
wł.Iza i Darek Zamachowscy,Jabłonna


Wielki sukces dzieci naszych reproduktorów:
-córka
PIOTRUSIA PANA Moloseum-Zwycięzca Europy,CAC,CACIB,BOB,Zwyc.Klubu Węgier,Champion Węgier

CHENDHAL WITHE ANGEL Allisonblu-syn UBALDA Moloseum-Młodzieżowy Zycięzca Europy
Gratulacje


* * *
28.09.2008
Wrocław-Międzynarodowa Wystawa,sędzia:Danilo Georgio (I)
DAMARIO Moloseum-CWC,CACIB,NDPwR
wł.Halina Rosa-Hermanson,Tworóg


* * *
04.09.2008
Zgierz-Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich,sędzia:V.Rauhoffer (H)
kl.pośr.
FARINELLI Moloseum-dosk.I,CWC
kl.championów
ANGELO Moloseum-dosk.II
wł.Iza i Darek Zamachowscy,Jabłonna
kl.baby
LOULOU Moloseum-Wybitnie Obiecująca I,Najlepsze Baby
wł.Jaskłowska Aleksandra,Legionowo
kl.młodzieży

HOLLY Moloseum-dosk.I,Młodzieżowy Zwycięzca Klubu'08,Najlepszy Junior,Bis Junior III
wł.Marta Strzelecka,hod.PLATINUM

klasa otw.
DASZEŃKA Moloseum-dosk.I,CWC
kl.otw.
DILBERT Moloseum-dosk.I,CWC
kl.champ.

YURIY Moloseum-dosk.II

 
   
 
 

* * *
córka naszego Yuriya-czarna,
IMAGINATION La Componella FCI-Młodzieżowy Zwycięzca Klubu,Najlepszy Junior
Gtratulacje Marta :
)

 

 

 

* * *
07.09.2008
Przemyśl-Krajowa Wystawa,sędzia:M.Sudoł
DILBERT Moloseum-CWC,NDPwR,BOB
(zakończył Championat Polski)
HOLLY Moloseum-NDSwR
wł.Marta Strzelecka,hod.PLATINUM

* * *
17.08.2008
Nowy Targ-Krajowa Wystawa,sędzia:A.Szutkiewicz

HOLLY Moloseum-CWC,NDSwR,BOB
wł.Marta Strzelecka,hod.PLATINUM


* * *
20.07.2008
Nowy Sącz-Krajowa Wystawa,sędzia:A.Kot
kl.otw.
DILBERT Moloseum-CWC,NDPwR,BOB
kl.mł.
HOLLY Moloseum-Zwyc Młodzieży (zakończyła Młodzieżowy Championat Polski)
wł.Marta Strzelecka,hod.PLATINUM

kl.pośr.
FABIENNE Moloseum-CWC
kl.otw.
FELICITA Moloseum-CWC,NDSwR

* * *
12.07.2008
Warszawa-Wystawa Międzynarodowa,sędzia:Andras Korozs (H)
kl.pośr.
FARINELLI Moloseum-CWC
kl.otw.

ANGELO Moloseum-CWC,CACIB,NDPwR
wł.Iza i Darek Zamachowscy,Jabłonna
   
 

* * *
28.06.2008
Kraków-Międzynarodowa Wystawa,sędzia:A.Rogowska
kl.pośr.
DAMARIO Moloseum-CWC,CACIB,NDPwR,BOB
wł.Halina Rosa-Hermanson,Tworóg

kl.otw.
YURIY Moloseum-CWC,Res.CACIB
kl.pośr.
DASZEŃKA Moloseum-dosk.I,NDSwR

 
 

* * *
15.06.2008
Racibórz-Krajowa Wystawa,sędzia:A.Tarczyńska-Mizak
DAMARIO Moloseum-CWC,NDPwR,BOB
wł.Halina Rosa-Hermanson,Tworóg

* * *
08.06.2008
Wałbrzych-Krajowa Wystawa,sędzia:A.Kot
DAMARIO Moloseum-CWC,NDPwR,BOB
wł.Halina Rosa-Hermanson,Tworóg


* * *
25.05.2008
Radom-Wystawa Krajowa,sędzia:Szczepańska-Korpetta
ANGELO Moloseum-CWC,NDPwR,BOB,BOG I
 (zakończył Championat Polski)
wł.Iza i Darek Zamachowscy,Jabłonna
 

photo ® Agnieszka Milska hod. Milagnes

* * *
11.05.2008
Budapeszt-Wystawa Specjalistyczna Węgierski Klub Doga,sędzia:Gerard Mignot,
ANGELO Moloseum-dosk.I,CAC
...spectaculair,typique,belle couleur...

10.05.2008
Budapeszt-Wystawa Międzynarodowa,sędzia:Kocsis Sandor
ANGELO Moloseum-dosk.I,CAC,Res.CACIB
wł.Iza i Darek Zamachowscy,Jabłonna

* * *
11.05.2008
Krosno-Krajowa Wystawa,sędzia:

kl.młodz.
FABIENNE Moloseum-Zwyc.Młodzieży,Najlepszy Junior w Rasie
kl.pośr.
FELICITA Moloseum-CWC,NDSwR,BOB
* * *
04.05.2008
Łódź-Międzynarodowa Wystawa,sędzia:Sophia Kaluzniacki(USA)
DAMARIO Moloseum-CWC,Res.CACIB
wł.Halina Rosa-Hermanson,Tworóg


* * *
28.04.2008
Opole-Międzynarodowa Wystawa,sędzia:A.Stępiński
DAMARIO Moloseum-CWC,CACIB,NPwR
wł.Halina Rosa-Hermanson,Tworóg

kl.młodz.
FABIENNE Moloseum-Zwyc.Młodzieży
kl.pośr.
FELICITA Moloseum-dosk.II

photo ® Saragossa

* * *
27.04.2008
XXIX Monográfica Nacional del CEDDAEl
 Escorial -sędzia:Amelia Murante
ASUMPTA SERNA Moloseum- EXC 2º
ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA
Moloseum- EXC
wł.Fátima Cabanillas ,Hiszpania


* * *
20.04.2008
Lublin-Krajowa Wystawa,sędzia:Krupa

ANGELO Moloseum-dosk.I,NDPwR
wł.Iza i Darek Zamachowscy,Jabłonna

* * *
06.04.2008
Berlin-Międzynarodowa Wystawa,sędzia:

ANGELO Moloseum-dosk.I,VDH
wł.Iza i Darek Zamachowscy,Jabłonna


* * *
29..03.2008
Katowice-Krajowa Wystawa,sędzia:
klasa młodzieży:
FARINELLI Moloseum-IV
wł.Iza i Darek Zamachowscy,Jabłonna
klasa pośrednia:

DILBERT
Moloseum-CWC,Res.CACIB
DAMARIO Moloseum-dosk.III
wł.Halina Rosa-Hermanson,Tworóg

klasa otwarta:
YURIY
Moloseum-CWC
ANGELO Moloseum-dosk.II
wł.Iza i Darek Zamachowscy,Jabłonna
klasa młodzieży:
HOLLY Moloseum-Zwyc.Młodzieży,Najlepszy Junior (Cruft's kwalif.)
wł.Marta Strzelecka,hod.PLATINUM
GENEVIEVE Moloseum-bez lokaty
wł.
   
 
 
 

* * *
23.03.2008
Praga-Międzynarodowa Wystawa,sędzia:
DAMARIO Moloseum-CAC,CACIB,NPwR
wł.Halina Rosa-Hermanson,Tworóg

* * *
15.03.2008
Ryga(Łotwa)-Międzynarodowa Wystawa"Latvijas Uzvaretajs 2008 - RIGA"
sędzia:Ligita Zake(Łotwa)
XANADU Moloseum-CAC,CACIB,NSwR,Zwyc.Łotwy'08
wł.Kaarina Aeschlimann,Helsinki,Finlandia 

* * *
.03.2008
Jarosław-Krajowa Wystawa,sędzia:A.Rogowska(PL)
klasa pośrednia:

DILBERT
Moloseum-dosk.II
klasa młodzieży:
HOLLY Moloseum-Zwyc.Młodzieży,BOB
wł.Marta Strzelecka,hod.PLATINUM

* * *
VI Monográfica Regional de Andalucía 
La Carlota (Córdoba)Hiszpania
sędzia: Gerard Mignot (Francja)
ASUMPTA SERNA
Moloseum- EXC 1º
wł.Fátima Cabanillas ,Hiszpania

* * *
24.02.2008
Leszno-Wystawa Championów,sędzia:Mrugasiewicz(PL)
DAMARIO Moloseum-dosk.III/VI
wł.Halina Rosa-Hermanson,Tworóg,

* * *
09.02.2008
Sezon wystawowy rozpoczęty;)
Rzeszów-Międzynarodowa Wystawa,sędzia:A.Kazimierski(PL)
klasa młodzieży:
FARINELLI Moloseum-dosk.II
wł.Iza i Darek Zamachowscy,Jabłonna
klasa pośrednia:
DILBERT
Moloseum-CWC,Res.CACIB
klasa otwarta:

ANGELO Moloseum-dosk.I
wł.Iza i Darek Zamachowscy,Jabłonna
klasa młodzieży:
HOLLY Moloseum-dosk.II
wł.
Marta Strzelecka,hod.PLATINUM

* * *

Aktualizacja:01.10.2008

<< powrót